Prosesler

Elektrolitik Yağ Alma SER 2210D

Özelliği:

SER 2210D alkali sıcak ve elektrolitik yağ alma banyosu olup, özellikle Demir malzemelerin temizlenmesinde kullanmak için üretilen bir yağ alma prosesidir. Çelik ve dökme Demir malzemelerinde temizlenmesinde de kullanılabilir. Siyanür ve silikat içermez.


Çok Maksatlı Sıcak Yağ Alma SER 3420

SER 3420, çok değişik metaller ve kirlerin temizlenmesinde kullanılmak üzere oluşturulmuş yüksek verimli, genel maksatlı bir alkali daldırma prosesidir. Yağlar, gresler, vakslı şekillendirme malzemeleri, polisaj yağları, sülfürize ve klorize yağlar, emülsiyon temizleyici filmleri kolaylıkla temizlenir, yumuşatılır ve uzaklaştırılır. Hava harekeri, mekanik ve ultrasonik karıştırma temizleyicinin gücünü arttırır.

SER 3420, magnezyum haricinde bütün metallere zarar vermeyi önleyecek şekilde formüle edilmiştir. Krom kaplanacak fırçalanmış nikel ve eloksal ile parlatmadan önceki işlemlerde alüminyum için de kullanılır.


Çok Maksatlı Sıcak Yağ Alma SER 3400 AL

SER 3400 AL, çok değişik metaller ve kirlerin temizlenmesinde kullanılmak üzere oluşturulmuş yüksek verimli, genel maksatlı bir alkali daldırma prosesidir. Yağlar, gresler, vakslı şekillendirme malzemeleri, polisaj yağları, sülfürize ve klorize yağlar, emülsiyon temizleyici filmleri kolaylıkla temizlenir, yumuşatılır ve uzaklaştırılır. Hava hareketi, mekanik ve ultrasonik karıştırma temizleyicinin gücünü arttırır.

SER 3400 AL, magnezyum haricinde bütün metallere zarar vermeyi önleyecek şekilde formüle edilmiştir. Krom kaplanacak fırçalanmış nikel ve eloksal ile parlatmadan önceki işlemlerde alüminyum için de kullanılır.


Sıcak Yağ Alma SER 3100P

Özelliği:

SER 3100P özellikle Bakır ve bakır alaşımlarında sıcak yağ alma olarak kullanılmak için üretilen bir prosestir. Zamak malzemelerde de sıcak yağ alma olarak kullanılabilir. Siyanür ve fosfat içermez.


Elektrolitik Yağ Alma SER 2030Z

Özelliği:

Yağ alma tuzu SER 2030Z, iyi emülsiyon ve dağılım kabiliyetine sahip; siyanürsüz alkali bir yağ alma maddesidir.